Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про проведення парламентських слухань на тему: Актуальні питання зовнішньої політики України

Про проведення парламентських слухань на тему: Актуальні питання зовнішньої політики України

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 41, ст.640)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 7 грудня 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Актуальні питання зовнішньої політики України".

2. Кабінету Міністрів України до 7 листопада 2016 року підготувати та подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України у закордонних справах здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань і внести проект їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, спеціалістів наукових установ.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань, стенографування та видання їх матеріалів Видавництвом Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
21 вересня 2016 року
№ 1538-VIII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry