Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про проведення парламентських слухань з порядком денним Про стан і перспективи розвитку вищої освіти в Україні

Про проведення парламентських слухань з порядком денним Про стан і перспективи розвитку вищої освіти в Україні

ПОСТАНОВА

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань з порядком денним "Про стан і перспективи розвитку вищої освіти в Україні"

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2004, N 20-21, ст.293 )

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 13 травня 2004 року парламентські слухання з порядком денним "Про стан і перспективи розвитку вищої освіти в Україні".

2. Запропонувати Кабінету Міністрів України до 19 квітня 2000 року підготувати і передати до Верховної Ради України матеріали з інформацією щодо виконання законодавства у сфері вищої освіти та стану перспектив її розвитку в Україні.

3. Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти разом з Кабінетом Міністрів України забезпечити підготовку і проведення зазначених парламентських слухань.

4. Запропонувати Президенту України та Прем'єр-міністру України взяти участь та виступити на парламентських слуханнях.

5. Запросити для участі в парламентських слуханнях голів профільних комісій обласних рад, Міністра освіти Автономної Республіки Крим, начальників управлінь освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, ректорів та директорів вищих навчальних закладів, представників наукових кіл, громадськості.

6. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити трансляцію парламентських слухань на загальнонаціональному телеканалі УТ-1 та загальнонаціональному радіоканалі УР-1.

7. Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Парламентському видавництву забезпечити друк матеріалів парламентських слухань.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 5 лютого 2004 року
N 1443-IV


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry