Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про відзначення 150-річчя з дня народження вченого-кристалофізика Георгія Вульфа

Про відзначення 150-річчя з дня народження вченого-кристалофізика Георгія Вульфа

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 150-річчя з дня народження вченого-кристалофізика Георгія Вульфа

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, № 26, ст.280)

У червні 2013 року виповнюється 150 років з дня народження уродженця української землі, всесвітньо відомого вченого-кристалофізика, члена-кореспондента Російської академії наук Георгія (Юрія) Вікторовича Вульфа.

Враховуючи вагомий особистий внесок Георгія Вульфа до надбань світової фізичної науки, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 150-річчя з дня народження Георгія Вульфа.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 150-річчя з дня народження Георгія Вульфа;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 150-річчя з дня народження Георгія Вульфа, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України:

заснувати щорічні премії імені Георгія Вульфа для студентів природничих факультетів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації та для учнів ліцеїв (гімназій, шкіл) природничого напряму за відмінні успіхи у навчанні;

присвоїти ім’я Георгія Вульфа одному із загальноосвітніх навчальних закладів;

провести на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя міжнародну наукову конференцію, присвячену 150-річчю з дня народження Георгія Вульфа;

створити в бібліотеці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя тематичну виставку, присвячену науковій та громадській діяльності Георгія Вульфа.

4. Рекомендувати Чернігівській міській раді та Ніжинській міській раді Чернігівської області відповідно до повноважень:

у містах Ніжині та Чернігові назвати вулиці іменем Георгія Вульфа;

встановити на території міста Ніжина меморіальну пам’ятну дошку Георгію Вульфу.

5. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і науковій діяльності Георгія Вульфа, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 150-річчя з дня його народження.

6. Запропонувати:

Національному банку України виготовити і ввести в обіг ювілейну монету з нагоди 150-річчя з дня народження Георгія Вульфа;

Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" випустити поштову марку і конверт, присвячені 150-річчю з дня народження Георгія Вульфа.

7. Контроль  за  виконанням  цієї  Постанови  покласти  на  Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ
5 липня 2012 року
№ 5118-VI


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry