Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про відзначення 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди

Про відзначення 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 36, ст.431)

3 грудня 2012 року виповнюється 290 років з дня народження Григорія Сковороди - видатного українського філософа, поета, педагога.

Враховуючи важливість постаті Григорія Сковороди, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення, зокрема щодо будівництва нового музейного комплексу в смт Чорнухи Полтавської області, започаткування створення історико-культурного заповідника "Батьківщина Григорія Сковороди" та виділення коштів на реконструкцію будівель Національного літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди в с. Сковородинівка Золочівського району Харківської області.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Григорія Сковороди, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 290-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 290-річчю з дня народження Григорія Сковороди.

5. Рекомендувати Полтавській та Харківській обласним державним адміністраціям і районним державним адміністраціям цих областей розробити та подати на затвердження обласних та районних рад програми підготовки і проведення заходів щодо відзначення 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди, передбачивши кошти для їх реалізації.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ
8 лютого 2012 року
№ 4358-VI


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry