Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про відзначення 120-річчя з дня народження Юрія Корпанюка - заслуженого майстра народної творчості

Про відзначення 120-річчя з дня народження Юрія Корпанюка - заслуженого майстра народної творчості

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 120-річчя з дня народження Юрія Корпанюка - заслуженого майстра народної творчості

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2013, № 1, ст.2)

У 2012 році виповнюється 120 років з дня народження Юрія Корпанюка - заслуженого майстра народної творчості у техніці плоскої різьби, рельєфної різьби, інкрустації, інтарсії.

Враховуючи вагомий внесок Юрія Корпанюка у розвиток народного мистецтва України та популяризацію художнього деревообробництва як феномену української матеріальної культури, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2012 році урочисто відзначити 120-річчя з дня народження Юрія Корпанюка - заслуженого майстра народної творчості.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 120-річчя з дня народження Юрія Корпанюка;

у двотижневий термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов’язаних з відзначенням 120-річчя з дня народження Юрія Корпанюка.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 120-річчя з дня народження Юрія Корпанюка.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 120-річчю з дня народження Юрія Корпанюка - заслуженого майстра народної творчості.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ
22 березня 2012 року
№ 4606-VI


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry