Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про відзначення в Україні 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

Про відзначення в Україні 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення в Україні 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 6-7, ст.83)

У лютому 2014 року відзначатиметься 25-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

З метою гідного вшанування мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку воїнів-інтернаціоналістів, призваних до лав Радянської Армії з України, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2014 році урочисто відзначити на державному рівні 25-у річницю виведення радянських військ з Афганістану.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, в якому, зокрема, передбачити підготовку та видання серії вибраних спогадів учасників бойових дій в Афганістані, та поінформувати Верховну Раду України про результати його реалізації не пізніше грудня 2013 року.

3. Рекомендувати Міністерству оборони України з метою патріотичного виховання молоді провести у військових підрозділах і навчальних закладах науково-практичні конференції, круглі столи та інші заходи, присвячені 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і подвигу воїнів-афганців, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

5. Запропонувати Національному банку України розглянути можливість карбування ювілейної монети з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

6. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" випустити серію поштових марок, присвячених 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

7. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності та Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
20 червня 2013 року
№ 344-VII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry