Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про реєстрацію кандидата на пост Президента України Кузьміна Рената Равелійовича на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року

Про реєстрацію кандидата на пост Президента України Кузьміна Рената Равелійовича на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 17 березня 2014 року № 46

Про реєстрацію кандидата на пост Президента України Кузьміна Рената Равелійовича на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року

До Центральної виборчої комісії 14 березня 2014 року громадянин України Кузьмін Ренат Равелійович особисто подав заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України".

Враховуючи викладене, відповідно до частини другої статті 103 Конституції України, статей 9, 10, пункту 6 частини другої статті 25, статті 48, частини першої статті 49, частини третьої статті 50, частин першої, сьомої, дев’ятої статті 51, частини шостої статті 90 Закону України "Про вибори Президента України", абзацу другого частини другої статті 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", керуючись статтями 11 - 13, пунктами 6, 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати кандидата на пост Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року Кузьміна Рената Равелійовича, 1967 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, адвокат, безпартійний, самовисунення.

2. Видати Кузьміну Р.Р. посвідчення кандидата на пост Президента України встановленої форми.

3. Копію цієї постанови видати уповноваженому представнику кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

4. Цю постанову та декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р. (крім відомостей, передбачених абзацом другим частини другої статті 12 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", які є інформацією з обмеженим доступом та оприлюдненню не підлягають) у триденний строк оприлюднити шляхом опублікування в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр", а також на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙ

Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry