Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про визнання обраною народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному ...

Про визнання обраною народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному ...

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 7 грудня 2017 року № 266

Про визнання обраною народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Заружко В.Л.

У зв’язку з достроковим припиненням Верховною Радою України з підстави, передбаченої пунктом 4 частини другої статті 81 Конституції України, повноважень народного депутата України Артеменка Андрія Вікторовича, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від Радикальної Партії Олега Ляшка, відповідно до частини першої статті 105 Закону України "Про вибори народних депутатів України", постанови Центральної виборчої комісії від 26 вересня 2014 року № 1196 "Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Радикальної Партії Олега Ляшка, у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року" та протоколу Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від 10 листопада 2014 року, керуючись статтями 11 - 13, пунктами 14, 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Визнати обраною народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі:

Заружко Валерія Леонідівна, 1978 року народження, освіта вища, керуючий партнер, АН "007", проживає в місті Донецьку, безпартійнa, включена до виборчого списку Радикальної Партії Олега Ляшка під № 28.

2. Витяг із цієї постанови про визнання Заружко В.Л. обраною народним депутатом України оприлюднити шляхом опублікування в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙ

Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry