Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про внесення змін до складу окружних виборчих комісій, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 13 серпня 2007 року N 99 Про утворення окру...

Про внесення змін до складу окружних виборчих комісій, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 13 серпня 2007 року N 99 Про утворення окру...

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
11.09.2007 N 342
Про внесення змін до складу окружних виборчих
комісій, затвердженого постановою Центральної
виборчої комісії від 13 серпня 2007 року N 99
"Про утворення окружних виборчих комісій
територіальних виборчих округів з позачергових
виборів народних депутатів України
30 вересня 2007 року"

Розглянувши особисті заяви про звільнення від виконання
обов'язків голів, заступників голів, секретарів та про дострокове
складення повноважень членів окружних виборчих комісій, подання
депутатських фракцій, які були утворені у поточному скликанні
Верховної Ради України: Партії регіонів, "Блоку Юлії Тимошенко"
(політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина",
Українська соціал-демократична партія, партія "Реформи і
порядок"), Блоку "НАША УКРАЇНА" (політична партія "Народний Союз
Наша Україна", Народний Рух України, Партія промисловців і
підприємців України, Конгрес Українських Націоналістів, Українська
республіканська партія "Собор", Партія Християнсько-Демократичний
Союз (скорочена назва - фракція "НАША УКРАЇНА"), Соціалістичної
партії України (скорочена назва - фракція СПУ), Комуністичної
партії України (скорочена назва - фракція комуністів), щодо
відкликання членів окружних виборчих комісій та подання кандидатур
для включення до складу окружних виборчих комісій замість вибулих,
відповідно до частин третьої - сьомої, одинадцятої статті 27,
пунктів 1, 2 частини третьої, частин четвертої, сьомої статті 37,
частин першої - третьої статті 102-2 Закону України "Про вибори
народних депутатів України" ( 1665-15 ), керуючись статтями 12,
13, пунктами 1, 2 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу
комісію" ( 1932-15 ), Центральна виборча комісія
п о с т а н о в л я є:
1. Припинити достроково повноваження таких членів окружних
виборчих комісій ( v0099359-07 ):
територіальний виборчий округ N 39 (Донецька область):
Качур Олександр Юрійович, заступник голови окружної виборчої
комісії, 1972 року народження, освіта вища, проживає в місті
Донецьку - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Нікіфоров Олександр Леонідович, 1983 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в місті Донецьку - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
Висоцький Володимир Юрійович, 1987 року народження, освіта
середня, проживає в місті Донецьку - від депутатської фракції
комуністів (у зв'язку з особистою заявою);
Трушина Людмила Петрівна, 1947 року народження, освіта базова
вища, проживає в місті Донецьку - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 40 (Донецька область):
Гримайло Владислав Миколайович, 1976 року народження, освіта
вища, проживає в місті Донецьку - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
Рубан Олексій Ігорович, 1985 року народження, освіта середня,
проживає в місті Шахтарськ Донецької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 41 (Донецька область):
Палючий Євген Валерійович, 1981 року народження, освіта вища,
проживає в місті Донецьку - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
Желудкова Ніна Михайлівна, 1951 року народження, освіта вища,
проживає в місті Донецьку - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 42 (Донецька область):
Шаповалов Валерій Іванович, 1951 року народження, освіта
середня, проживає в місті Артемівськ Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 43 (Донецька область):
Антип Анатолій Іванович, заступник голови окружної виборчої
комісії, 1956 року народження, освіта вища, проживає в місті
Горлівка Донецької області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
Руда Надія Євгенівна, 1951 року народження, освіта вища,
проживає в місті Горлівка Донецької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
Сіткевич Петро Всеволодович, 1948 року народження, освіта
вища, проживає в місті Горлівка Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 44 (Донецька область):
Кравцова Валентина Йосипівна, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в місті Єнакієво Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Тукова Яна Вікторівна, 1966 року народження, освіта вища,
проживає в місті Єнакієво Донецької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 45 (Донецька область):
Антонцева Олена Михайлівна, заступник голови окружної
виборчої комісії, 1965 року народження, освіта вища, проживає в
місті Костянтинівка Донецької області - від депутатської фракції
"НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією
"НАША УКРАЇНА");
Гаврюченко Єлизавета Петрівна, 1949 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Костянтинівка Донецької області -
від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 46 (Донецька область):
Загорулько Геннадій Ілліч, 1945 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Макіївка Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 47 (Донецька область):
Кирик Олег Васильович, 1971 року народження, освіта вища,
проживає в місті Макіївка Донецької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 48 (Донецька область):
Галбай Людмила Миколаївна, 1949 року народження, освіта вища,
проживає в місті Маріуполь Донецької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
Лобусова Людмила Олександрівна, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в місті Маріуполь Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 49 (Донецька область):
Кононенко Володимир Олександрович, 1983 року народження,
освіта середня, проживає в місті Маріуполь Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Мечетна Людмила Семенівна, 1932 року народження, освіта вища,
проживає в місті Маріуполь Донецької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 50 (Донецька область):
Надєєв Василь Юхимович, 1949 року народження, освіта вища,
проживає в селищі Новоекономічне Красноармійського району
Донецької області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у
зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Панченко Зінаїда Тихонівна, 1942 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Красноармійськ Донецької області -
від депутатської фракції комуністів (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією комуністів);
Федоренко Валентина Федорівна, голова окружної виборчої
комісії, 1954 року народження, освіта вища, проживає в місті
Красноармійськ Донецької області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 51 (Донецька область):
Гольцев Віталій Геннадійович, 1966 року народження, освіта
вища, проживає в місті Краматорськ Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Гончар Андрій Олександрович, 1972 року народження, освіта
вища, проживає в місті Краматорськ Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 52 (Донецька область):
Константинівська Тетяна Юріївна, заступник голови окружної
виборчої комісії, 1947 року народження, освіта вища, проживає в
місті Шахтарськ Донецької області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША
УКРАЇНА");
Волощук Олена Миколаївна, 1977 року народження, освіта вища,
проживає в місті Кіровське Донецької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 53 (Донецька область):
Гречко Сергій Олександрович, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в місті Мар'їнка Донецької області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Ляшенко Руслан Олегович, 1981 року народження, освіта вища,
проживає в селі Луганське Мар'їнського району Донецької області -
від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Чаус Любов Михайлівна, 1964 року народження, освіта вища,
проживає в селі Новомихайлівка Мар'їнського району Донецької
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 54 (Донецька область):
Кіз Наталія Володимирівна, 1952 року народження, освіта вища,
проживає в місті Волноваха Донецької області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з відкликанням депутатською
фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 55 (Донецька область):
Афендикова Любов Василівна, 1958 року народження, освіта
середня, проживає в селищі Новий Світ Старобешівського району
Донецької області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у
зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
Малініна Олена Михайлівна, 1969 року народження, освіта вища,
проживає в селищі Новий Світ Старобешівського району Донецької
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА" (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією "НАША УКРАЇНА");
територіальний виборчий округ N 56 (Житомирська область):
Ніколаєнко Микола Миколайович, 1948 року народження, освіта
вища, проживає в місті Житомирі - від депутатської фракції "Блок
Юлії Тимошенко" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією
"Блок Юлії Тимошенко");
територіальний виборчий округ N 87 (Київська область):
Бондарчук Ольга Володимирівна, 1950 року народження, освіта
середня, проживає в місті Фастів Київської області - від
депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко" (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією "Блок Юлії Тимошенко");
територіальний виборчий округ N 92 (Київська область):
Єгоров Олександр Якович, 1938 року народження, освіта вища,
проживає в селищі Іванків Київської області - від депутатської
фракції "Блок Юлії Тимошенко" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "Блок Юлії Тимошенко");
територіальний виборчий округ N 104 (Луганська область):
Фадєєв Руслан Віталійович, 1970 року народження, освіта вища,
проживає в місті Алчевськ Луганської області - від депутатської
фракції "Блок Юлії Тимошенко" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "Блок Юлії Тимошенко");
територіальний виборчий округ N 121 (Львівська область):
Карлик Віра Павлівна, секретар окружної виборчої комісії,
1975 року народження, освіта середня, проживає в селищі Стара Сіль
Старосамбірського району Львівської області - від депутатської
фракції СПУ (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією СПУ);
територіальний виборчий округ N 127 (Миколаївська область):
Корнейчук Микола Андрійович, 1982 року народження, освіта
середня, проживає в селі Висунськ Березнегуватського району
Миколаївської області - від депутатської фракції комуністів (у
зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 139 (Одеська область):
Давидович Лариса Петрівна, 1963 року народження, освіта вища,
проживає в місті Білгород-Дністровський Одеської області - від
депутатської фракції Партії регіонів (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією Партії регіонів);
територіальний виборчий округ N 142 (Полтавська область):
Каплун Елла Григорівна, секретар окружної виборчої комісії,
1949 року народження, освіта вища, проживає в місті Полтаві - від
депутатської фракції Партії регіонів (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією Партії регіонів);
територіальний виборчий округ N 180 (Харківська область):
Панченко Ольга Михайлівна, секретар окружної виборчої
комісії, 1958 року народження, освіта вища, проживає в місті
Балаклія Харківської області - від депутатської фракції СПУ (у
зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 199 (Черкаська область):
Неділько Алла Сергіївна, 1955 року народження, освіта вища,
проживає в місті Черкасах - від депутатської фракції "Блок Юлії
Тимошенко" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "Блок
Юлії Тимошенко");
територіальний виборчий округ N 202 (Черкаська область):
Кисіль Сергій Васильович, 1968 року народження, освіта вища,
проживає в місті Золотоноша Черкаської області - від депутатської
фракції "Блок Юлії Тимошенко" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "Блок Юлії Тимошенко");
Король Тамара Олексіївна, 1957 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в місті Золотоноша Черкаської області
- від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко" (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією "Блок Юлії Тимошенко");
територіальний виборчий округ N 203 (Черкаська область):
Чудік Володимир Ігорович, 1969 року народження, освіта вища,
проживає в місті Сміла Черкаської області - від депутатської
фракції "Блок Юлії Тимошенко" (у зв'язку з відкликанням
депутатською фракцією "Блок Юлії Тимошенко");
територіальний виборчий округ N 212 (Чернігівська область):
Шкляров Василь Іванович, секретар окружної виборчої комісії,
1949 року народження, освіта вища, проживає в селищі Ріпки
Чернігівської області - від депутатської фракції Партії регіонів
(у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією Партії регіонів);
територіальний виборчий округ N 219 (м.Київ):
Коршунов Роман Юрійович, 1983 року народження, освіта вища,
проживає в місті Києві - від депутатської фракції СПУ (у зв'язку з
відкликанням депутатською фракцією СПУ);
територіальний виборчий округ N 222 (м.Київ):
Забара Іван Олексійович, 1941 року народження, освіта вища,
проживає в місті Києві - від депутатської фракції "Блок Юлії
Тимошенко" (у зв'язку з відкликанням депутатською фракцією "Блок
Юлії Тимошенко").
2. Призначити заступником голови окружної виборчої комісії
( v0099359-07 ) такого члена цієї комісії:
територіальний виборчий округ N 47 (Донецька область):
Явдошняк Іван Васильович, 1971 року народження, освіта вища,
проживає в селі Спас Коломийського району Івано-Франківської
області - від депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко".
3. Призначити секретарями окружних виборчих комісій
( v0099359-07 ) таких членів цих комісій:
територіальний виборчий округ N 121 (Львівська область):
Лаба Наталія Петрівна, 1984 року народження, освіта вища,
проживає в місті Старий Самбір Львівської області - від
депутатської фракції СПУ;
територіальний виборчий округ N 180 (Харківська область):
Долбунова Наталія Ізольдівна, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в селі Пришиб Балаклійського району Харківської
області - від депутатської фракції СПУ.
4. Включити до складу окружних виборчих комісій
( v0099359-07 ) таких осіб:
територіальний виборчий округ N 39 (Донецька область):
Нищук Богдан Миколайович, 1961 року народження, освіта вища,
проживає в місті Івано-Франківську - від депутатської фракції
"НАША УКРАЇНА", призначивши його заступником голови окружної
виборчої комісії;
Семчів Ярема Васильович, 1952 року народження, освіта вища,
проживає в селі Локітки Тлумацького району Івано-Франківської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Москалюк Михайло Федорович, 1962 року народження, освіта
вища, проживає в місті Івано-Франківську - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
Калініна Наталія Вікторівна, 1962 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Донецьку - від депутатської фракції
комуністів;
територіальний виборчий округ N 40 (Донецька область):
Климончук Василь Йосипович, 1964 року народження, освіта
вища, проживає в місті Івано-Франківську - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
Марчук Микола Васильович, 1968 року народження, освіта вища,
проживає в місті Коломия Івано-Франківської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 41 (Донецька область):
Шпілька Андрій Андрійович, 1979 року народження, освіта вища,
проживає в селі Забережжя Богородчанського району
Івано-Франківської області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
Назаров Сергій Олександрович, 1987 року народження, освіта
середня, проживає в місті Івано-Франківську - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 42 (Донецька область):
Ляхоцький Арсен Іванович, 1984 року народження, освіта вища,
проживає в селі Милівці Чортківського району Тернопільської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 43 (Донецька область):
Бабущак Василь Іванович, 1959 року народження, освіта вища,
проживає в місті Коломия Івано-Франківської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Боєчко Роман Мирославович, 1979 року народження, освіта вища,
проживає в місті Києві - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Варцаба Роман Теодорович, 1962 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в місті Коломия Івано-Франківської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 44 (Донецька область):
Когут Михайло Григорович, 1986 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в місті Івано-Франківську - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Богачов Олександр Миколайович, 1984 року народження, освіта
вища, проживає в місті Івано-Франківську - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 45 (Донецька область):
Дерун Мар'ян Богданович, 1978 року народження, освіта вища,
проживає в селі Ямниця Тисменицького району Івано-Франківської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА", призначивши
його заступником голови окружної виборчої комісії;
Стефанишин Петро Володимирович, 1984 року народження, освіта
вища, проживає в селі Угринів Тисменицького району
Івано-Франківської області - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 46 (Донецька область):
Старко Михайло Васильович, 1966 року народження, освіта вища,
проживає в місті Бережани Тернопільської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 47 (Донецька область):
Кидалюк Дмитро Петрович, 1952 року народження, освіта вища,
проживає в місті Тернополі - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 48 (Донецька область):
Міщук Галина Петрівна, 1955 року народження, освіта вища,
проживає в місті Луцьку - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Марченко Володимир Олексійович, 1943 року народження, освіта
вища, проживає в місті Луцьку - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 49 (Донецька область):
Буханкович Сергій Володимирович, 1977 року народження, освіта
вища, проживає в селищі Голоби Ковельського району Волинської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Худинець Олександр Васильович, 1974 року народження, освіта
вища, проживає в місті Луцьку Волинської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 50 (Донецька область):
Янчишин Андрій Тимофійович, 1978 року народження, освіта
вища, проживає в селі Вілія Шумського району Тернопільської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Кулик Олександр Костянтинович, 1960 року народження, освіта
вища, проживає в місті Красноармійськ Донецької області - від
депутатської фракції комуністів;
Красовський Руслан Анатолійович, 1979 року народження, освіта
вища, проживає в селі Літовище Шумського району Тернопільської
області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 51 (Донецька область):
Романів Володимир Васильович, 1978 року народження, освіта
вища, проживає в місті Тернополі - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
Войтина Петро Мирославович, 1958 року народження, освіта
вища, проживає в місті Тернополі - від депутатської фракції "НАША
УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 52 (Донецька область):
Климчук Сергій Дмитрович, 1969 року народження, освіта вища,
проживає в місті Луцьку - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА",
призначивши його заступником голови окружної виборчої комісії;
Савицька Ганна Романівна, 1984 року народження, освіта вища,
проживає в місті Нововолинськ Волинської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 53 (Донецька область):
Будівський Йосип Степанович, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в селі Ілавче Теребовлянського району
Тернопільської області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Швалюк Віктор Степанович, 1981 року народження, освіта
середня, проживає в селищі Гримайлів Гусятинського району
Тернопільської області - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
Левко Володимир Богданович, 1963 року народження, освіта
вища, проживає в місті Теребовля Тернопільської області - від
депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 54 (Донецька область):
Дем'янюк Юрій Васильович, 1972 року народження, освіта вища,
проживає в місті Луцьку - від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 55 (Донецька область):
Бенещук Юрій Аркадійович, 1971 року народження, освіта вища,
проживає в місті Рожище Волинської області - від депутатської
фракції "НАША УКРАЇНА";
Берладин Богдан Володимирович, 1947 року народження, освіта
вища, проживає в селі Коршів Луцького району Волинської області -
від депутатської фракції "НАША УКРАЇНА";
територіальний виборчий округ N 56 (Житомирська область):
Штуль Віра Миколаївна, 1960 року народження, освіта вища,
проживає в місті Житомирі - від депутатської фракції "Блок Юлії
Тимошенко";
територіальний виборчий округ N 87 (Київська область):
Єременко Андрій Станіславович, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в місті Фастів Київської області - від депутатської
фракції "Блок Юлії Тимошенко";
територіальний виборчий округ N 92 (Київська область):
Роздобудько Микола Григорович, 1949 року народження, освіта
вища, проживає в селищі Іванків Київської області - від
депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко";
територіальний виборчий округ N 104 (Луганська область):
Пантюхіна Світлана Олександрівна, 1973 року народження,
освіта вища, проживає в місті Алчевськ Луганської області - від
депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко";
територіальний виборчий округ N 121 (Львівська область):
Корольчук Надія Іванівна, 1967 року народження, освіта
середня, проживає в місті Старий Самбір Львівської області - від
депутатської фракції СПУ;
територіальний виборчий округ N 127 (Миколаївська область):
Богомаз Володимир Григорович, 1935 року народження, освіта
середня, проживає в місті Снігурівка Миколаївської області - від
депутатської фракції комуністів;
територіальний виборчий округ N 139 (Одеська область):
Овчарук Надія Дмитрівна, 1949 року народження, освіта вища,
проживає в місті Білгород-Дністровський Одеської області - від
депутатської фракції Партії регіонів;
територіальний виборчий округ N 142 (Полтавська область):
Лук'янова Євгенія Федорівна, 1946 року народження, освіта
вища, проживає в місті Полтаві - від депутатської фракції Партії
регіонів, призначивши її секретарем окружної виборчої комісії;
територіальний виборчий округ N 180 (Харківська область):
Скоробрещук Ольга Олександрівна, 1960 року народження, освіта
вища, проживає в місті Балаклія Харківської області - від
депутатської фракції СПУ;
територіальний виборчий округ N 199 (Черкаська область):
Зацаринська Олександра Іванівна, 1947 року народження, освіта
вища, проживає в місті Черкасах - від депутатської фракції "Блок
Юлії Тимошенко";
територіальний виборчий округ N 202 (Черкаська область):
Богославець Ніна Іванівна, 1950 року народження, освіта вища,
проживає в місті Золотоноша Черкаської області - від депутатської
фракції "Блок Юлії Тимошенко";
Соболевська Лідія Анатоліївна, 1971 року народження, освіта
вища, проживає в місті Золотоноша Черкаської області - від
депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко";
територіальний виборчий округ N 212 (Чернігівська область):
Карпов Сергій Олександрович, 1958 року народження, освіта
вища, проживає в місті Чернігові - від депутатської фракції Партії
регіонів, призначивши його секретарем окружної виборчої комісії;
територіальний виборчий округ N 219 (м.Київ):
Сабадашова Світлана Сергіївна, 1962 року народження, освіта
вища, проживає в місті Києві - від депутатської фракції СПУ;
територіальний виборчий округ N 222 (м.Київ):
Яблонський Володимир Петрович, 1949 року народження, освіта
вища, проживає в місті Києві - від депутатської фракції "Блок Юлії
Тимошенко".
5. Цю постанову надіслати окружним виборчим комісіям для
інформування виборців у відповідних територіальних виборчих
округах.
6. Опублікувати цю постанову в газетах "Голос України",
"Урядовий кур'єр" та у відповідних регіональних друкованих засобах
масової інформації.
Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ

Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry