Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про День Уряду України у липні 2003 року

Про День Уряду України у липні 2003 року

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про "День Уряду України" у липні 2003 року

Відповідно до статті 85 Конституції України в порядку контролю за діяльністю органів виконавчої влади та з метою визначення стану вступу України до Світової організації торгівлі (СОТ) Верховна Рада України постановляє:

1. Провести "День Уряду України" у Верховній Раді України в липні 2003 року з таким порядком денним: "Про хід виконання заходів щодо вступу України до СОТ".

2. Кабінету Міністрів України визначити доповідачів, підготувати аналітичні та довідкові матеріали із зазначеного питання і подати їх для вручення народним депутатам України 1 липня 2003 року.

3. Комітету Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції разом з іншими заінтересованими комітетами Верховної Ради України узагальнити пропозиції та матеріали, які будуть подані Кабінетом Міністрів України, підготувати співдоповідь та проект Постанови Верховної Ради України з питання, що розглядатиметься на "Дні Уряду України".

4. Доручити Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити пряму трансляцію "Дня Уряду України" із зазначеного питання на першому каналі Українського радіо.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 17 квітня 2003 року
N 728-IV


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2020 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry