Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про відзначення 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького

Про відзначення 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 6, ст.49)

4 березня 2015 року виповнюється 200 років з дня народження Михайла Вербицького - українського священика, композитора, диригента, громадського діяча, автора музики Державного Гімну України.

З метою виховання у громадян патріотизму, поваги до історії та державних символів України, враховуючи важливість постаті Михайла Вербицького для розвитку української державності та української культури, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2015 році урочисто відзначити на державному рівні 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України, Міністерству молоді та спорту України провести наукові та науково-практичні конференції, круглі столи, присвячені життю та діяльності Михайла Вербицького.

4. Рекомендувати Львівській міській раді:

вирішити питання щодо встановлення пам’ятника Михайлу Вербицькому у місті Львові, де він жив та працював;

ініціювати підготовку наукових матеріалів та артефактів для створення музею Михайла Вербицького.

5. Рекомендувати Львівській обласній державній адміністрації та відповідним районним державним адміністраціям у Львівській області вирішити питання щодо встановлення пам’ятних дощок на фасадах культових споруд - церков села Завадів Яворівського району та села Старі Стрілки Старосамбірського району, де Михайло Вербицький був священиком.

6. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Михайла Вербицького, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 200-річчя з дня його народження.

7. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" випустити серію поштових марок, присвячених 200-річчю з дня народження Михайла Вербицького.

8. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

9. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ГРОЙСМАН

м. Київ
14 січня 2015 року
№ 105-VIII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2022 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry