Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про проведення парламентських слухань про становище молоді в Україні

Про проведення парламентських слухань про становище молоді в Україні

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань про становище молоді в Україні

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести відповідно до вимог Декларації "Про загальні засади державної молодіжної політики в Україні" парламентські слухання про становище молоді в Україні "Формування здорового способу життя української молоді: стан, проблеми та перспективи" 26 листопада 2003 року о 15 годині в сесійній залі Верховної Ради України.

2. Кабінету Міністрів України до 1 листопада 2003 року підготувати щорічну доповідь Верховній Раді України і Президенту України "Формування здорового способу життя української молоді: стан, проблеми та перспективи".

3. Комітету Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників молодіжних і дитячих громадських організацій та інших, здійснити організаційне забезпечення проведення слухань.

4. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення щодо проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів Видавництвом Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 10 липня 2003 року
N 1084-IV


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2022 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry