Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про проведення парламентських слухань на тему: Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп

Про проведення парламентських слухань на тему: Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Запобігання та протидія дискримінації жінок з вразливих соціальних груп"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести в жовтні 2018 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Запобігання та протидія дискримінації  жінок з вразливих соціальних груп".

2. Кабінету Міністрів України до 15 вересня 2018 року підготувати та подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та внести проект їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців та експертів.

5. Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань.

6. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань Видавництвом Верховної Ради України.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
4 квітня 2018 року
№ 2385-VIII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry