Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки дотримання законодавства у сфері державного регулювання природних монополі...

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки дотримання законодавства у сфері державного регулювання природних монополі...

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки дотримання законодавства у сфері державного регулювання природних монополій та суміжних ринків щодо енерго-, газо-, тепло- та водопостачання

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 35, ст.1181)

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань перевірки дотримання законодавства у сфері державного регулювання природних монополій та суміжних ринків щодо енерго-, газо-, тепло- та водопостачання (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії - перевірку дотримання законодавства у сфері державного регулювання природних монополій та суміжних ринків щодо енерго-, газо-, тепло- та водопостачання.

3. Встановити, що відповідно до частин другої і третьої статті 85 Регламенту Верховної Ради України кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 6 народних депутатів України.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Чубатенка Олександра Миколайовича (фракція Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"), заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України Дубневича Ярослава Васильовича (фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка").

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:


Кужель
Олександру Володимирівну

-

фракція Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина";


Марцінківа
Руслана Романовича

-

фракція Всеукраїнське об’єднання "Свобода";


Пилипишина
Віктора Петровича

-

група "Суверенна європейська Україна";


Сальдо
Володимира Васильовича

-

група "Економічний розвиток".

6. Встановити, що Тимчасова слідча комісія є повноважною в кількості членів комісії, обраних до її складу за пропозиціями депутатських фракцій (депутатських груп).

7. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

8. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - три місяці з дня прийняття цієї Постанови.

9. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше двомісячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

10. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
23 липня 2014 року
№ 1610-VII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry