Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про відзначення 150-річчя з дня народження Владислава Городецького

Про відзначення 150-річчя з дня народження Владислава Городецького

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 150-річчя з дня народження Владислава Городецького

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 1, ст.40)

4 червня 2013 року виповнюється 150 років з дня народження Владислава Владиславовича Городецького (Лешека Дезидерія Владислава Городецького) - відомого архітектора, мецената.

Враховуючи визначний внесок Владислава Городецького у розвиток української архітектури кінця XIX - початку XX століття, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити на державному рівні 150-річчя з дня народження Владислава Городецького.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 150-річчя з дня народження Владислава Городецького;

у двотижневий термін після утворення організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 150-річчя з дня народження Владислава Городецького, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Владислава Городецького, та сприяти висвітленню засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 150-річчя з дня його народження.

4. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України провести на базі Київського національного університету будівництва і архітектури наукову конференцію, присвячену 150-річчю з дня народження Владислава Городецького.

5. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 150-річчю з дня народження Владислава Городецького;

Національному банку України виготовити та ввести в обіг ювілейну монету, присвячену 150-річчю з дня народження Владислава Городецького.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
16 травня 2013 року
№ 267-VII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2022 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry