Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про День Уряду України з порядком денним Про Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України

Про День Уряду України з порядком денним Про Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про "День Уряду України" з порядком денним "Про Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України"

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2004, N 9, ст. 84 )

Верховна Рада України постановляє:

1. У зв'язку із запланованим Кабінетом Міністрів України завершенням робіт по розробці Концепції міжнародного консорціуму з управління та розвитку газотранспортної системи України, що має стратегічне значення для енергетичної безпеки та економіки держави, провести у листопаді 2003 року в залі засідань Верховної Ради України "День Уряду України" з порядком денним "Про Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України".

2. Кабінету Міністрів України визначити доповідача, підготувати аналітичні та довідкові матеріали із зазначеного питання і надати їх для вручення народним депутатам України не пізніше п'яти днів до проведення "Дня Уряду України".

3. Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки узагальнити пропозиції народних депутатів України і матеріали, які будуть надані Кабінетом Міністрів України, підготувати співдоповідь та проект Постанови Верховної Ради України з питання, що розглядатиметься на "Дні Уряду України".

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 11 вересня 2003 року
N 1147-IV


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry