Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про внесення змін до складу окружних виборчих комісій, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2006 року N 259 Про утворення окру...

Про внесення змін до складу окружних виборчих комісій, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2006 року N 259 Про утворення окру...

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
10.02.2006 N 513
Про внесення змін до складу окружних виборчих
комісій, затвердженого постановою Центральної
виборчої комісії від 24 січня 2006 року N 259 "Про
утворення окружних виборчих комісій територіальних
виборчих округів з виборів народних депутатів
України 26 березня 2006 року"

Розглянувши особисті заяви про звільнення від виконання
обов'язків голів, заступників голів, секретарів та про дострокове
складення повноважень членів окружних виборчих комісій, подання
політичних партій, виборчих блоків політичних партій - суб'єктів
виборчого процесу щодо відкликання членів окружних виборчих
комісій та подання кандидатур для включення до складу окружних
виборчих комісій замість вибулих, відповідно до частини третьої
статті 13, частин першої - третьої, дев'ятої - одинадцятої
статті 27, пунктів 2, 14 частини другої статті 30, частин третьої,
четвертої сьомої, дев'ятої статті 37 Закону України "Про вибори
народних депутатів України" ( 1665-15 ), керуючись статтями 12,
13, пунктами 1-3 статті 19 Закону України "Про Центральну
виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна виборча комісія
п о с т а н о в л я є:
1. Припинити достроково повноваження таких членів окружних
виборчих комісій ( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 33
(Дніпропетровська область):
Чорнобай Олександр Іванович, 1978 року народження, освіта
вища проживає в місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської
області - від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) (у
зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 34
(Дніпропетровська область):
Страшовський Богдан Минодорович, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в місті Марганець Дніпропетровської області - від
Партії промисловців і підприємців України (у зв'язку з
відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 48
(Донецька область):
Шмачкова Ольга Миколаївна, 1953 року народження, освіта вища,
проживає в місті Маріуполь Донецької області - від політичної
партії "Народний Союз Наша Україна" (у зв'язку з відкликанням цією
партією);
територіальний виборчий округ N 61
(Житомирська область):
Лугина Олена Василівна, секретар окружної виборчої комісії,
1967 року народження, освіта базова вища, проживає в селі
Степанівка Ємільчинського району Житомирської області - від "Блоку
Юлії Тимошенко" (у зв'язку з відкликанням цим блоком);
територіальний виборчий округ N 62
(Житомирська область):
Батюк Наталія Борисівна, заступник голови окружної виборчої
комісії, 1973 року народження, освіта вища, проживає в місті
Коростишів Житомирської області - від Народного Руху України (у
зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 69
(Закарпатська область):
Голянич Наталія Михайлівна, секретар окружної виборчої
комісії, 1980 року народження, освіта середня спеціальна, проживає
в селі Свобода Берегівського району Закарпатської області - від
Народно-демократичної партії (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 73
(Запорізька область):
Грона Ліна Михайлівна, 1979 року народження, освіта вища,
проживає в селі Матвіївка Вільнянського району Запорізької
області - від політичної партії "Народний Союз Наша Україна" (у
зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 78
(Запорізька область):
Гавриленко Віктор Карпович, 1949 року народження, освіта
вища, проживає в селі Кінські Роздори Пологівського району
Запорізької області - від Комуністичної партії України (у зв'язку
з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 83
(Івано-Франківська область):
Свідрук Іван Степанович, 1962 року народження, освіта вища,
проживає в місті Надвірна Івано-Франківської області - від "Блоку
Юрія Кармазіна" (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 100
(Кіровоградська область):
Говорун Євгеній Степанович, 1943 року народження, освіта
вища, проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області - від
партії "Єдина Україна" (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 108
(Луганська область):
Трофімова Ірина Євгенівна, заступник голови окружної виборчої
комісії, 1968 року народження, освіта вища, проживає в місті
Стаханов Луганської області - від Виборчого блоку політичних
партій "ЗА СОЮЗ" (у зв'язку з особистою заявою);
Уварова Світлана Іванівна, 1954 року народження, освіта вища,
проживає в місті Стаханов Луганської області - від
Народно-демократичної партії (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 126
(Миколаївська область):
Уткіна Алевтина Сергіївна, секретар окружної виборчої
комісії, 1981 року народження, освіта вища, проживає в місті
Миколаєві - від Української Народної Партії (у зв'язку з
відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 137
(Одеська область):
Тріфонова Галина Іванівна, секретар окружної виборчої
комісії, 1931 року народження, освіта вища, проживає в місті
Роздільна Одеської області - від Комуністичної партії України (у
зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 157
(Рівненська область):
Прожитовська Наталія Олександрівна, 1957 року народження,
освіта середня, проживає в селі Костянтинівка Сарненського району
Рівненської області - від партії "Єдина Україна" (у зв'язку з
відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 158
(Сумська область):
Знаковська Алла Петрівна, 1944 року народження, освіта вища,
проживає в місті Сумах - від Політичної партії "Трудова Україна"
(у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 159
(Сумська область):
Ханюков Анатолій Петрович, 1959 року народження, освіта вища,
проживає в місті Білопілля Сумської області - від Політичної
партії "Трудова Україна" (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 160
(Сумська область):
Ємельяненко Валентин Миколайович, заступник голови окружної
виборчої комісії, 1956 року народження, освіта вища, проживає в
місті Глухів Сумської області - від Партії регіонів (у зв'язку з
відкликанням цією партією);
Коропченко Сергій Петрович, 1973 року народження, освіта
вища, проживає в місті Глухів Сумської області - від партії "Єдина
Україна" (у зв'язку з особистою заявою);
Нєгрєй Ірина Анатоліївна, 1979 року народження, освіта базова
вища, проживає в місті Глухів Сумської області - від Партії
Зелених України (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 164
(Сумська область):
Коломієць Ольга Анатоліївна, голова окружної виборчої
комісії, 1947 року народження, освіта вища, проживає в місті
Шостка Сумської області - від Політичної партії "Трудова Україна"
(у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 170
(Тернопільська область):
Шуль Любов Петрівна, 1982 року народження, освіта вища,
проживає в селі Плебанівка Теребовлянського району Тернопільської
області - від Партії регіонів (у зв'язку з відкликанням цією
партією);
територіальний виборчий округ N 173
(Харківська область):
Лученко Дмитро Валентинович, заступник голови окружної
виборчої комісії, 1974 року народження, освіта вища, проживає в
місті Харкові - від Партії "Віче" (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 178
(Харківська область):
Кулаков Олександр Володимирович, 1969 року народження, освіта
вища, проживає в місті Чугуїв Харківської області - від "Блоку
Юлії Тимошенко" (у зв'язку з відкликанням цим блоком);
територіальний виборчий округ N 180
(Харківська область):
Лимарева Ольга Миколаївна, 1959 року народження, освіта вища,
проживає в місті Балаклія Харківської області - від Партії
промисловців і підприємців України (у зв'язку з відкликанням цією
партією);
Шекера Юлія Василівна, 1983 року народження, освіта вища,
проживає в місті Первомайський Харківської області - від Народного
Руху України за єдність (у зв'язку з відкликанням цією партією);
територіальний виборчий округ N 188
(Херсонська область):
Колесник Наталія Іванівна, 1967 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в селищі Новотроїцьке Херсонської
області - від Партії промисловців і підприємців України (у зв'язку
з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 209
(Чернівецька область):
Бабій Ганна Іванівна, 1958 року народження, освіта вища,
проживає в місті Новоселиця Чернівецької області - від політичної
партії "Народний Союз Наша Україна" (у зв'язку з особистою
заявою);
Бічер Георгій Іванович, 1960 року народження, освіта вища,
проживає в селі Горбівці Глибоцького району Чернівецької області -
від політичної партії "Вперед, Україно!" (у зв'язку з особистою
заявою);
територіальний виборчий округ N 210
(Чернівецька область):
Чернієвич Ярослав Дмитрович, 1973 року народження, освіта
вища проживає в місті Сторожинець Чернівецької області - від
Політичної партії "Трудова Україна" (у зв'язку з відкликанням цією
партією);
територіальний виборчий округ N 217
(Чернігівська область):
Ващенко Іван Йосипович, голова окружної виборчої комісії,
1938 року народження, освіта вища, проживає в місті Бахмач
Чернігівської області - від Комуністичної партії України (у
зв'язку з особистою заявою).
2. Звільнити від виконання обов'язків голів окружних виборчих
комісій без припинення членства в цих комісіях таких осіб
( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 160
(Сумська область):
Бесараб Микола Петрович, 1941 року народження, освіта вища,
проживає в місті Глухів Сумської області - від Виборчого блоку
політичних партій "ЗА СОЮЗ" (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 181
(Харківська область):
Харьковий Максим Ярославович, 1971 року народження, освіта
вища, проживає в місті Лозова Харківської області - від Партії
промисловців і підприємців України (у зв'язку з особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 204
(Черкаська область):
Ярош Олександр Іванович, 1968 року народження, освіта вища,
проживає в місті Тальне Черкаської області - від політичної партії
"Вперед, Україно!" (у зв'язку з особистою заявою).
3. Звільнити від виконання обов'язків заступника голови
окружної виборчої комісії без припинення членства в цій комісії
таку особу ( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 67
(Закарпатська область):
Кобулей Ярослава Владиславівна, 1966 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в місті Свалява Закарпатської
області - від Української Народної Партії (у зв'язку з особистою
заявою).
4. Звільнити від виконання обов'язків секретарів окружних
виборчих комісій без припинення членства в цих комісіях таких
осіб ( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 162
(Сумська область):
Гиря Анатолій Лаврентійович, 1946 року народження, освіта
вища проживає в місті Білопілля Сумської області - від політичної
партії "Партія екологічного порятунку "ЕКО+25%" (у зв'язку з
особистою заявою);
територіальний виборчий округ N 175
(Харківська область):
Твердохліб Валентина Іванівна, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в місті Харкові - від Партії промисловців і
підприємців України (у зв'язку з особистою заявою).
5. Призначити головами окружних виборчих комісій таких членів
цих комісій ( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 58
(Житомирська область):
Матківський Роман Анатольович, 1974 року народження, освіта
вища, проживає в селищі Попільня Житомирської області - від Блоку
Лазаренка, звільнивши від обов'язків заступника голови комісії;
територіальний виборчий округ N 181
(Харківська область):
Левченко Василь Олексійович, 1957 року народження, освіта
вища проживає в місті Лозова Харківської області - від Народної
партії;
територіальний виборчий округ N 204
(Черкаська область):
Білозір Василь Васильович, 1939 року народження, освіта вища,
проживає в місті Тальне Черкаської області - від політичної партії
"Народний Союз Наша Україна".
6. Призначити заступниками голів окружних виборчих комісій
таких членів цих комісій ( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 3
(Автономна Республіка Крим):
Ковальова Ірина Анатоліївна, 1962 року народження, освіта
вища проживає в селі Ізумрудне Джанкойського району Автономної
Республіки Крим - від Народної партії;
територіальний виборчий округ N 58
(Житомирська область):
Курінний Святослав Олександрович, 1960 року народження,
освіта вища, проживає в селищі Попільня Житомирської області - від
політичної партії "Народний Союз Наша Україна", звільнивши від
обов'язків секретаря комісії;
територіальний виборчий округ N 108
(Луганська область):
Біленький Валерій Іванович, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в місті Стаханов Луганської області - від
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
територіальний виборчий округ N 109
(Луганська область):
Тетяничко Людмила Василівна, 1966 року народження, освіта
вища, проживає в місті Сєверодонецьк Луганської області - від
партії "Реформи і Порядок".
7. Призначити секретарями окружних виборчих комісій таких
членів цих комісій ( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 3
(Автономна Республіка Крим):
Апічук Петро Платонович, 1934 року народження, освіта вища,
проживає в місті Джанкой Автономної Республіки Крим - від "Блоку
Юлії Тимошенко";
територіальний виборчий округ N 58
(Житомирська область):
Малюк Антоніна Григорівна, 1946 року народження, освіта
середня, проживає в селищі Попільня Житомирської області - від
Партії регіонів;
територіальний виборчий округ N 184
(Херсонська область):
Красновид Наталя Анатоліївна, 1963 року народження, освіта
вища, проживає в місті Херсоні - від політичної партії "Народний
Союз Наша Україна".
8. Включити до складу окружних виборчих комісій таких осіб
( v0259359-06 ):
територіальний виборчий округ N 3
(Автономна Республіка Крим):
Буянов Петро Феногенович, 1947 року народження, освіта вища,
проживає в місті Красноперекопськ Автономної Республіки Крим - від
партії "Єдина Україна";
територіальний виборчий округ N 6
(Автономна Республіка Крим):
Касацька Ніна Григорівна, 1937 року народження, освіта вища,
проживає в місті Феодосія Автономної Республіки Крим - від
Народно-демократичної партії;
територіальний виборчий округ N 21
(Волинська область):
Омелянюк Руслана Володимирівна, 1971 року народження, освіта
вища, проживає в місті Любомль Волинської області - від
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
територіальний виборчий округ N 33
(Дніпропетровська область):
Середа Таїсія Володимирівна, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в місті Верхньодніпровськ Дніпропетровської
області - від Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
територіальний виборчий округ N 34
(Дніпропетровська область):
Барков Костянтин Володимирович, 1952 року народження, освіта
вища, проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області - від
Партії промисловців і підприємців України;
територіальний виборчий округ N 36
(Дніпропетровська область):
Краснопольська Світлана Володимирівна, 1971 року народження,
освіта базова вища, проживає в місті Апостолове Дніпропетровської
області - від Партії промисловців і підприємців України;
територіальний виборчий округ N 48
(Донецька область):
Ягодзинська Ольга Сергіївна, 1981 року народження, освіта
вища, проживає в місті Маріуполь Донецької області - від
політичної партії "Народний Союз Наша Україна";
територіальний виборчий округ N 58
(Житомирська область):
Бєлянцев Іван Геннадійович, 1970 року народження, освіта
середня, проживає в селищі Попільня Житомирської області - від
Народної партії;
територіальний виборчий округ N 61
(Житомирська область):
Сидорчук Катерина Пилипівна, 1950 року народження, освіта
базова вища, проживає в селищі Ємільчине Житомирської області -
від "Блоку Юлії Тимошенко", призначивши її секретарем комісії;
територіальний виборчий округ N 62
(Житомирська область):
Грищенко Світлана Володимирівна, 1965 року народження, освіта
вища, проживає в місті Коростишів Житомирської області - від
Партії промисловців і підприємців України;
Черепанська Галина Миколаївна, 1946 року народження, освіта
вища, проживає в місті Коростишів Житомирської області - від
Народного Руху України, призначивши її заступником голови комісії;
територіальний виборчий округ N 73
(Запорізька область):
Пустовіт Світлана Володимирівна, 1973 року народження, освіта
вища, проживає в місті Вільнянськ Запорізької області - від
Політичної партії "Народний Союз Наша Україна";
територіальний виборчий округ N 78
(Запорізька область):
Дзюбенко Олександр Павлович, 1936 року народження, освіта
вища, проживає в місті Пологи Запорізької області - від
Комуністичної партії України;
територіальний виборчий округ N 98
(Кіровоградська область):
Ільюхіна Тамара Іларіонівна, 1943 року народження, освіта
вища, проживає в селищі Голованівськ Кіровоградської області - від
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), призначивши її
секретарем комісії;
територіальний виборчий округ N 100
(Кіровоградська область):
Петров Андрій Олегович, 1979 року народження, освіта вища,
проживає в місті Світловодськ Кіровоградської області - від партії
"Єдина Україна";
територіальний виборчий округ N 126
(Миколаївська область):
Булах Олена Володимирівна, 1975 року народження, освіта вища,
проживає в місті Миколаєві - від Української Народної Партії,
призначивши її секретарем комісії;
територіальний виборчий округ N 137
(Одеська область):
Бабічева Віра Миколаївна, 1954 року народження, освіта базова
вища, проживає в місті Роздільна Одеської області - від
Комуністичної партії України, призначивши її секретарем комісії;
територіальний виборчий округ N 142
(Полтавська область):
Шапочка Валерій Вікторович, 1973 року народження, освіта
вища, проживає в місті Полтаві - від Соціал-демократичної партії
України (об'єднаної);
територіальний виборчий округ N 145
(Полтавська область):
Захарченко Надія Іванівна, 1940 року народження, освіта вища,
проживає в місті Лохвиця Полтавської області - від
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), призначивши її
секретарем комісії;
територіальний виборчий округ N 157
(Рівненська область):
Єгорова Валентина Вікторівна, 1957 року народження, освіта
вища, проживає в місті Сарни Рівненської області - від партії
"Єдина Україна";
територіальний виборчий округ N 158
(Сумська область):
Харченко Михайло Михайлович, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в місті Сумах - від Партії промисловців і
підприємців України, призначивши його заступником голови комісії;
територіальний виборчий округ N 159
(Сумська область):
Керноз Наталія Володимирівна, 1983 року народження, освіта
неповна вища, проживає в місті Білопілля Сумської області - від
Політичної партії "Трудова Україна";
територіальний виборчий округ N 160
(Сумська область):
Москаленко Надія Абдулівна, 1948 року народження, освіта
вища, проживає в місті Глухів Сумської області - від Партії
регіонів, призначивши її заступником голови комісії;
територіальний виборчий округ N 164
(Сумська область):
Шуригіна Ольга Леонідівна, 1955 року народження, освіта вища,
проживає в місті Шостка Сумської області - від Політичної партії
"Трудова Україна", призначивши її головою комісії;
територіальний виборчий округ N 170
(Тернопільська область):
Васенда Володимир Романович, 1985 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Теребовля Тернопільської області -
від Партії регіонів;
територіальний виборчий округ N 178
(Харківська область):
Топоркова Валентина Григорівна, 1951 року народження, освіта
вища, проживає в місті Чугуїв Харківської області - від "Блоку
Юлії Тимошенко", призначивши її секретарем комісії;
територіальний виборчий округ N 180
(Харківська область):
Пономаренко Людмила Олексіївна, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в місті Балаклія Харківської області - від Партії
промисловців і підприємців України;
Циганок Алла Вікторівна, 1951 року народження, освіта вища,
проживає в місті Балаклія Харківської області - від Народного Руху
України за єдність;
територіальний виборчий округ N 189
(Хмельницька область):
Сентябов Олександр Вікторович, 1983 року народження, освіта
базова вища, проживає в місті Шепетівка Хмельницької області - від
Блоку Лазаренка;
територіальний виборчий округ N 193
(Хмельницька область):
Шаховал Іван Петрович, 1939 року народження, освіта вища,
проживає в місті Красилів Хмельницької області - від партії "Єдина
Україна";
територіальний виборчий округ N 195
(Хмельницька область):
Нагурна Тетяна Григорівна, 1966 року народження, освіта вища,
проживає в місті Деражня Хмельницької області - від
Народно-демократичної партії;
Петренко Микола Валерійович, 1973 року народження, освіта
вища, проживає в місті Деражня Хмельницької області - від партії
"Реформи і Порядок";
територіальний виборчий округ N 209
(Чернівецька область):
Кристадул Людмила Олексіївна, 1952 року народження, освіта
середня, проживає в місті Новоселиця Чернівецької області - від
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної);
територіальний виборчий округ N 210
(Чернівецька область):
Філіповська Валентина Ярославівна, 1968 року народження,
освіта вища, проживає в місті Хотин Чернівецької області - від
Політичної партії "Трудова Україна";
територіальний виборчий округ N 217
(Чернігівська область):
Немідько Микола Давидович, 1941 року народження, освіта вища,
проживає в місті Бахмач Чернігівської області - від Комуністичної
партії України, призначивши його головою комісії.
9. Цю постанову надіслати відповідним окружним виборчим
комісіям для інформування виборців у територіальних виборчих
округах.
10. Опублікувати цю постанову в газетах "Голос України" та
"Урядовий кур'єр", а відповідні витяги з цієї постанови - у
регіональних друкованих засобах масової інформації.
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ

Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry