Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі, включених до виборчого списку кандидатів у народ...

Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі, включених до виборчого списку кандидатів у народ...

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
N 139 від 29.01.2002
м. Київ
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати
України в багатомандатному загальнодержавному
виборчому окрузі, включених до виборчого списку
кандидатів у народні депутати України виборчого
блоку політичних партій "Блок Віктора Ющенка
"Наша Україна" по виборах народних депутатів
України 31 березня 2002 року
( Із змінами, внесеними згідно з Постановами Центрвиборчкому
N 336 ( v0336359-02 ) від 15.02.2002
N 502 ( v0502359-02 ) від 14.03.2002
N 924 ( v0924359-02 ) від 08.05.2002
N 60 ( v0060359-05 ) від 18.03.2005 )

Розглянувши заяву Народного Руху України, Руху (Українського
Народного Руху), Партії "Реформи і порядок", Партії
Християнсько-народний союз, Партії "Солідарність", Політичної
партії "Вперед Україно!", Республіканської Християнської партії,
Молодіжної партії України, Конгресу Українських Націоналістів,
Ліберальної партії України, що утворили виборчий блок політичних
партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна", про реєстрацію
кандидатів у народні депутати України в багатомандатному
загальнодержавному виборчому окрузі, висунутих 16 січня 2002 року
від вищезазначеного виборчого блоку на міжпартійному з'їзді цих
партій та включених до виборчого списку кандидатів у народні
депутати України виборчого блоку політичних партій "Блок Віктора
Ющенка "Наша Україна" по виборах народних депутатів України 31
березня 2002 року, а також додані до неї необхідні для реєстрації
документи, відповідно до частин перших статей 41, 43, 44, частин
першої, сьомої, дев'ятої статті 45 Закону України "Про вибори
народних депутатів України" ( 2766-14 ) та керуючись статтею 11
Закону України "Про Центральну виборчу комісію" ( 733/97-ВР ),
Центральна виборча комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати таких кандидатів у народні депутати України
в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі із
включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати
України виборчого блоку політичних партій "Блок Віктора Ющенка
"Наша Україна", утвореного Народним Рухом України, Рухом
(Українським Народним Рухом), Партією "Реформи і порядок", Партією
Християнсько-народний союз, Партією "Солідарність", Політичною
партією "Вперед, Україно!", Республіканською Християнською
партією, Молодіжною партією України, Конгресом Українських
Націоналістів, Ліберальною партією України, по виборах народних
депутатів України 31 березня 2002 року:
Ющенка Віктора Андрійовича, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, директора Українсько-російського
інституту менеджменту та бізнесу ім. Б. Єльцина Міжрегіональної
академії управління персоналом, безпартійного, включеного до
виборчого списку під N 1;
Стояна Олександра Миколайовича, 1943 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 2;
Удовенка Геннадія Йосиповича, 1931 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена
Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N 3;
Костенка Юрія Івановича, 1951 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, народного депутата України, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 4;
Пинзеника Віктора Михайловича, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена
Партії "Реформи і порядок", включеного до виборчого списку під
N 5;
Григорович Лілію Степанівну, 1957 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена
Народного Руху України, включену до виборчого списку під N 6;
Зайця Івана Олександровича, 1952 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, першого заступника Голови Руху
(Українського Народного Руху), члена Руху (Українського Народного
Руху), включеного до виборчого списку під N 8;
Тарасюка Бориса Івановича, 1949 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, директора Інституту соціальних наук та
міжнародних відносин Міжрегіональної академії управління
персоналом, члена Партії "Реформи і порядок", включеного до
виборчого списку під N 9;
Жулинського Миколу Григоровича, 1940 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, директора Інституту літератури ім.
Тараса Шевченка Національної академії наук України, члена
Ліберальної партії України, включеного до виборчого списку під
N 10;
Стецько Ярославу Йосипівну, 1920 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена
Конгресу Українських Націоналістів, включену до виборчого списку
під N 11;
Безсмертного Романа Петровича, 1965 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 13;
Коваля Вячеслава Станіславовича, 1945 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, керівника Апарату Верховної Ради
України, члена Народного Руху України, включеного до виборчого
списку під N 15;
Соболєва Сергія Владиславовича, 1961 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, керівника групи експертів ТОВ
"Середньоєвропейська агенція", члена Партії "Реформи і порядок",
включеного до виборчого списку під N 16;
Кармазіна Юрія Анатолійовича, 1957 року народження, освіта
вища, проживає в м. Одесі, народного депутата України,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 17;
Сандлера Дмитра Михайловича, 1961 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, голову ревізійної комісії ТОВ
"Європродімпекс", безпартійного, включеного до виборчого списку
під N 18;
Ключковського Юрія Богдановича, 1949 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена
Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N 19;
Кириленка В'ячеслава Анатолійовича, 1968 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, народного депутата України,
члена Руху (Українського Народного Руху), включеного до виборчого
списку під N 20;
Макеєнка Володимира Володимировича, 1965 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, народного депутата України,
члена Партії "Солідарність", включеного до виборчого списку під N
21;
Мусіяку Віктора Лаврентійовича, 1946 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, завідувача кафедрою Національного
університету "Києво-Могилянська Академія", члена Політичної партії
"Вперед, Україно!", включеного до виборчого списку під N 22;
Ярославського Олексія Владиленовича, 1965 року народження,
освіта вища, проживає в м. Харкові, заступника Генерального
директора ТОВ НВФ "Техпроект", безпартійного, включеного до
виборчого списку під N 23;
Капустіна Віктора Володимировича, 1958 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, приватного підприємця,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 24;
Галієва Ернеста Едуардовича, 1972 року народження, освіта
вища, проживає в м. Харкові, віце-президента АКІБ "Укрсіббанк",
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 25;
Єханурова Юрія Івановича, 1948 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, уповноваженого Президента України з питань
адміністративної реформи, безпартійного, включеного до виборчого
списку під N 26;
Філенка Володимира Пилиповича, 1955 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена
Партії "Реформи і порядок", включеного до виборчого списку під
N 27;
Джемілєва Мустафу, 1943 року народження, освіта вища,
проживає в м. Бахчисарай Автономної Республіки Крим, народного
депутата України, безпартійного, включеного до виборчого списку
під N 28;
Рибачука Олега Борисовича, 1958 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, віце-президента Чорноморського банку торгівлі
та розвитку, безпартійного, включеного до виборчого списку під
N 29;
Червоненка Євгена Альфредовича, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, почесного президента концерну "Орлан",
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 30;
Драча Івана Федоровича, 1936 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в м. Києві, голову Державного комітету
інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України,
члена Руху (Українського Народного Руху), включеного до виборчого
списку під N 31;
Стретовича Володимира Миколайовича, 1958 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, професора Київського
національного університету культури і мистецтв, члена Партії
Християнсько-народний союз, включеного до виборчого списку під
N 32;
Жванія Давида Важаєвича, 1967 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, президента ЗАТ "Бринкфорд", безпартійного,
включеного до виборчого списку під N 33;
Зіміна Олега Петровича, 1964 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, заступника генерального директора ЗАТ
"Укрпромінвест", безпартійного, включеного до виборчого списку під
N 34;
Чорноволенка Олександра Віленовича, 1955 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, народного депутата України,
члена Народного Руху України, включеного до виборчого списку під
N 35;
Довгого Тараса Олексійовича, 1967 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, генерального директора ЗАТ "Завод
радіоапаратури", безпартійного, включеного до виборчого списку під
N 36;
Загрева Бориса Юхимовича, 1963 року народження, освіта вища,
проживає в м. Луцьку, голову представництва ВАТ "Державний
експортно-імпортний банк України" в м. Луцьку, безпартійного,
включеного до виборчого списку під N 37;
Ігнатенка Павла Миколайовича, 1973 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, керуючого проектами ЗАТ "Альфа-Банк",
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 38;
Шандра Володимира Миколайовича, 1963 року народження, освіта
вища, проживає в м. Нетішин Славутського району Хмельницької
області, голову правління ВАТ "Славутський руберойдовий завод",
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 39;
Павленка Юрія Олексійовича, 1975 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, Голову Молодіжної партії України, члена
Молодіжної партії України, включеного до виборчого списку під
N 40;
Третьякова Олександра Юрійовича, 1970 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, президента фірми "АТЕК-95", члена
Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N 41;
Трофименка Вадима Всеволодовича, 1961 року народження, освіта
вища, проживає в м. Запоріжжі, начальника відділу по випуску та
обігу цінних паперів ТОВ "Арекс", безпартійного, включеного до
виборчого списку під N 42;
Васюника Івана Васильовича, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, директора громадської організації
"Інститут реформ", члена Партії "Реформи і порядок", включеного до
виборчого списку під N 43;
Щербаня Володимира Петровича, освіта вища, проживає в м.
Сумах, голову Сумської обласної державної адміністрації, члена
Ліберальної партії України, включеного до виборчого списку під
N 44;
Ющенка Петра Андрійовича, 1946 року народження, освіта вища,
проживає в м. Харкові, президента ТОВ "Слобода", безпартійного,
включеного до виборчого списку під N 45;
Гурвіца Едуарда Йосиповича, 1948 року народження, освіта
вища, проживає в с. Фонтанка Комінтернівського району Одеської
області, народного депутата України, безпартійного, включеного до
виборчого списку під N 46;
Черняка Володимира Кириловича, 1941 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 47;
Скомаровського Володимира Володимировича, 1958 року
народження, освіта вища, генерального директора приватного
підприємства-компанії "Владімір", члена Партії "Солідарність",
включеного до виборчого списку під N 49;
Морозова Олександра Валерійовича, 1966 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, голову спостережної ради ЗАТ
"Європейський страховий альянс", безпартійного, включеного до
виборчого списку під N 50;
Гриніва Ігоря Олексійовича, 1961 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, виконавчого директора Українського
Фонду підтримки реформ, члена Партії "Реформи і порядок",
включеного до виборчого списку під N 51;
Альошина Валерія Борисовича, 1957 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 52;
Омельченка Олександра Олександровича, 1968 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, виконавчого директора корпорації
"Укрреставрація", безпартійного, включеного до виборчого списку
під N 53;
Костинюка Богдана Івановича, 1958 року народження, освіта
вища, проживає в м. Івано-Франківську, народного депутата України,
члена Народного Руху України, включеного до виборчого списку під
N 54;
Червонія Василя Михайловича, 1958 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 55;
Бартківа Василя Павловича, 1967 року народження, освіта вища,
проживає в м. Харкові, заступника Голови Правління ВАТ
"Полтаванафтопродукт", члена Республіканської Християнської
партії, включеного до виборчого списку під N 56;
Івченка Олексія Григоровича, 1963 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, голову спостережної ради ДП
"Добромиль-Київ", члена Конгресу Українських Націоналістів,
включеного до виборчого списку під N 57;
Мовчана Павла Михайловича, 1939 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, народного депутата України, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 58;
Буряка Олександра Васильовича, 1970 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, голову правління АБ "Брокбізнесбанк",
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 59;
Лавриновича Олександра Володимировича, 1956 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, Державного секретаря
Міністерства юстиції України, члена Народного Руху України,
включеного до виборчого списку під N 60;
Чубарова Рефата Абдурахмановича, 1957 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 61;
Томенка Миколу Володимировича, 1964 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, директора Інституту політики, члена
Партії "Реформи і порядок", включеного до виборчого списку під
N 62;
Матвійчука Едуарда Леонідовича, 1963 року народження, освіта
вища, проживає в м. Ужгороді, шефа-редактора газети "Євро-Центр",
члена Партії "Солідарність", включеного до виборчого списку під
N 64;
Косіва Михайла Васильовича, 1934 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена
Партії "Реформи і порядок", включеного до виборчого списку під
N 65;
Римарука Олександра Івановича, 1956 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, президента ТОВ "Самміт-М", члена
Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N 66;
Олексіюка Сергія Сергійовича, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в м. Рівному, головного редактора газети "Волинь",
члена Руху (Українського Народного Руху), включеного до виборчого
списку під N 67;
Юхновського Ігоря Рафаїловича, 1925 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 68;
Іванча Івана Васильовича, 1946 року народження, освіта вища,
проживає в м. Ужгороді, голову Закарпатської обласної ради,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 69;
Білозір Оксану Володимирівну, 1957 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, завідуючу кафедрою Київського
національного університету культури і мистецтв, безпартійну,
включену до виборчого списку під N 70;
Томича Івана Федоровича, 1958 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, президента Асоціації фермерів та
землевласників України, безпартійного, включеного до виборчого
списку під N 71;
Чечеля Миколу Йосиповича, 1946 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, генерального директора ТОВ "Олчен",
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 72;
Кульчинського Миколу Георгійовича, 1947 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, народного депутата України,
члена Народного Руху України, включеного до виборчого списку під
N 73;
Бондаренко Олену Федорівну, 1955 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена
Партії "Реформи і порядок", включену до виборчого списку під N 74;
Пака Володимира Петровича, 1934 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, голову правління Київської облспоживспілки,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 75;
Бірюка Льва Васильовича, 1946 року народження, освіта вища,
проживає в м. Хмельницькому, помічника-консультанта народного
депутата України, члена Руху (Українського Народного Руху),
включеного до виборчого списку під N 76;
Давимуку Степана Антоновича, 1947 року народження, освіта
вища, проживає в м. Львові, начальника регіонального відділення
Фонду державного майна України у Львівській області, члена
Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N 77;
Ратушного Михайла Ярославовича, 1962 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 78;
Жижка Сергія Андрійовича, 1954 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, члена Президії Конгресу Українських
Націоналістів, члена Конгресу Українських Націоналістів,
включеного до виборчого списку під N 79;
Ульянченко Віру Іванівну, 1958 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, тимчасово не працює, члена Політичної партії
"Вперед, Україно!", включену до виборчого списку під N 80;
Шевченка Віталія Федоровича, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 81;
Сидоренка Миколу Яковича, 1947 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, Міністерство економіки та з питань
європейської інтеграції України (голову Держкомпідприємництва у
відставці), безпартійного, включеного до виборчого списку під
N 82;
Криворучка Юрія Зеновійовича, 1966 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена
Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N 83;
Ткаленка Олександра Сергійовича, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в м. Херсоні, заступника начальника управління
Херсонської обласної державної адміністрації, члена Народного Руху
України, включеного до виборчого списку під N 85;
Келестина Валерія Васильовича, 1964 року народження, освіта
вища, проживає в м. Рогатин Івано-Франківської області,
віце-президента ЗАТ "Техно-центр", члена Руху (Українського
Народного Руху), включеного до виборчого списку під N 86;
Поживанова Михайла Олександровича, 1960 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, начальника головного управління
зовнішньоекономічних зв'язків та інвестицій Київської міської
державної адміністрації, члена Партії "Реформи і порядок",
включеного до виборчого списку під N 87;
Ляпіну Ксенію Михайлівну, 1964 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, приватного підприємця, безпартійну, включену
до виборчого списку під N 88;
Усаченко Ларису Михайлівну, 1971 року народження, освіта
вища, проживає в с. Урожайне Бериславського району Херсонської
області, голову фермерського господарства "Саша", безпартійну,
включену до виборчого списку під N 90;
Ружицького Антона Матвійовича, 1952 року народження, освіта
вища, проживає в м. Львові, генерального директора ПП
"Жасмин-Люкс", члена Партії Християнсько-народний союз, включеного
до виборчого списку під N 91;
Діденка Юрія Володимировича, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в м. Миколаєві, помічника-консультанта народного
депутата України, члена Народного Руху України, включеного до
виборчого списку під N 92;
Буцу Богдана Еманоїловича, 1960 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, начальника управління Секретаріату Кабінету
Міністрів України, безпартійного, включеного до виборчого списку
під N 93;
Цибулька Володимира Миколайовича, 1964 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, президента Асоціації "Нова
література", члена Молодіжної партії України, включеного до
виборчого списку під N 94;
Глухівського Лева Йосиповича, 1942 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, народного депутата України, члена
Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N 95;
Ступака Володимира Федоровича, 1961 року народження, освіта
вища, проживає в м. Чернігові, помічника-консультанта народного
депутата України, члена Руху (Українського Народного Руху),
включеного до виборчого списку під N 96;
Марченка Олександра Володимировича, 1971 року народження,
освіта середня, проживає в м. Києві, тимчасово не працює,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 97;
Павличка Дмитра Васильовича, 1929 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, письменника, члена Руху (Українського
Народного Руху), включеного до виборчого списку під N 99;
Сенниченка Дмитра Володимировича, 1973 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, тимчасово не працює,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 100;
Євсєєва Віктора Володимировича, 1951 року народження, освіта
вища, проживає в м. Боярка Києво-Святошинського району Київської
області, директора фізкультурно-оздоровчого комплексу
Банкнотно-монетного двору Національного банку України,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 101;
Ситника Олександра Мефодійовича, 1947 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, завідуючого секретаріатом депутатської
фракції партії "Солідарність" у Верховній Раді України,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 103;
Садикова Олександра Валерійовича, 1964 року народження,
освіта вища, проживає в м. Миколаєві, голову Ради акціонерів АКБ
"Юнекс", члена Політичної партії "Вперед, Україно!", включеного до
виборчого списку під N 104;
Алєксєнцеву Аллу Ростиславівну, 1961 року народження, освіта
вища, проживає в м. Вінниці, приватного підприємця, члена Партії
"Солідарність", включену до виборчого списку під N 105;
Пилунського Леоніда Петровича, 1947 року народження, освіта
вища, проживає в м. Сімферополі, голову представництва Державного
комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва
в Автономній Республіці Крим, члена Народного Руху України,
включеного до виборчого списку під N 107;
Васильчука Святослава Карповича, 1941 року народження, освіта
вища, проживає в м. Житомирі, помічника-консультанта народного
депутата України, члена Руху (Українського Народного Руху),
включеного до виборчого списку під N 108;
Семенченка Анатолія Олексійовича, 1954 року народження,
освіта вища, проживає в м. Харкові, помічника-консультанта
народного депутата України, члена Народного Руху України,
включеного до виборчого списку під N 109;
Марущенка Володимира Станіславовича, 1967 року народження,
освіта вища, проживає в м. Вишневе Києво-Святошинського району
Київської області, юриста ТОВ "МП Екопатруль", члена Партії
Християнсько-народний союз, включеного до виборчого списку під
N 110;
Шепу Василя Васильовича, 1931 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, народного депутата України, члена Партії
"Реформи і порядок", включеного до виборчого списку під N 114;
Шейка Петра Володимировича, 1946 року народження, освіта
вища, проживає в м Києві, начальника Департаменту організаційної
роботи Міністерства аграрної політики України, члена Народного
Руху України, включеного до виборчого списку під N 115;
Федорченко Ганну Григорівну, 1978 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в м. Києві, директора Українського
представництва ТОВ "Тавазі", члена Молодіжної партії України,
включену до виборчого списку під N 116;
Фісоченко Ларису Іванівну, 1950 року народження, освіта вища,
проживає в м. Запоріжжі, помічника-консультанта народного депутата
України, члена Народного Руху України, включеного до виборчого
списку під N 117;
Кужелюка Юрія Анатолійовича, 1950 року народження, освіта
вища, проживає в м. Львові, заступника начальника управління у
справах преси та інформації Львівської обласної державної
адміністрації, члена Руху (Українського Народного Руху),
включеного до виборчого списку під N 118;
Осадчука Петра Ілліча, 1937 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, першого заступника голови Національної спілки
письменників України, члена Партії "Реформи і порядок", включеного
до виборчого списку під N 119;
Луцишина Ігоря Ярославовича, 1956 року народження, освіта
вища, проживає в с. Сокільники Пустомитівського району Львівської
області, голову Ради об'єднання профспілок Львівщини,
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 120;
Шмідта Романа Михайловича, 1951 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, заступника Державного секретаря Міністерства
аграрної політики України, члена Народного Руху України,
включеного до виборчого списку під N 122;
Дончика Віталія Григоровича, 1932 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, завідувача відділом Інституту
літератури ім. Т.Шевченка Національної академії наук України,
члена Руху (Українського Народного Руху), включеного до виборчого
списку під N 123;
Королькову Валентину Семенівну, 1966 року народження, освіта
вища, проживає в с. Глибока Чернівецької області,
помічника-консультанта народного депутата України, члена Партії
"Солідарність", включену до виборчого списку під N 125;
Ніцоя Андрія Анатолійовича, 1964 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, президента Фонду доброчинності та
гуманітарної допомоги ім. М. Бойчишина, члена Партії "Реформи і
порядок", включеного до виборчого списку під N 126;
Сушка Романа Васильовича, 1950 року народження, освіта вища,
проживає в м. Калуш Івано-Франківської області, координатора
проекту Асоціації міст України, члена Народного Руху України,
включеного до виборчого списку під N 127;
Ткалича Валентина Васильовича, 1957 року народження, освіта
вища, проживає в м. Луганську, голову Луганської обласної
організації Руху (Українського Народного Руху), члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 128;
Ярему Олександра Йосиповича, 1974 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, помічника-консультанта народного
депутата України, члена Партії "Реформи і порядок", включеного до
виборчого списку під N 129;
Котка Миколу Васильовича, 1957 року народження, освіта вища,
проживає в с. Леськи Черкаського району Черкаської області,
сільського голову с. Червона слобода Черкаського району Черкаської
області, члена Руху (Українського Народного Руху), включеного до
виборчого списку під N 131;
Сляднєва Олега Всеволодовича, 1960 року народження, освіта
вища, проживає в м. Харкові, президента ТОВ "Союз-Трейд",
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 132;
П'ятака Валерія Альбертовича, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в м. Львові, заступника Львівського міського
голови, члена Партії "Реформи і порядок", включеного до виборчого
списку під N 133;
Костарчука Юрія Вікторовича, 1946 року народження, освіта
вища, проживає в м. Чернігові, завідувача кафедрою Чернігівського
державного технологічного університету, члена Конгресу Українських
Націоналістів, включеного до виборчого списку під N 134;
Лабазова Віктора Станіславовича, 1960 року народження, освіта
вища, проживає в м. Прилуки Чернігівської області, голову
Чернігівської обласної організації Народного Руху України, члена
Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N 135;
Банаха Ігоря Романовича, 1963 року народження, освіта вища,
проживає в м. Івано-Франківську, голову Івано-Франківської
обласної організації Республіканської Християнської партії, члена
Республіканської Християнської партії, включеного до виборчого
списку під N 136;
Очеретька Віталія Федосійовича, 1938 року народження, освіта
вища, проживає в м. Боярка Києво-Святошинського району Київської
області, проректора Київського інституту бізнесу та технологій,
члена Партії "Реформи і порядок", включеного до виборчого списку
під N 137;
Губку Івана Миколайовича, 1932 року народження, освіта вища,
проживає в м. Львові, пенсіонера, члена Конгресу Українських
Націоналістів, включеного до виборчого списку під N 139;
Гориня Богдана Миколайовича, 1936 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, пенсіонера, члена Республіканської
Християнської партії, включеного до виборчого списку під N 140;
Олійника Івана Павловича, 1955 року народження, освіта вища,
проживає в м. Нікополь Дніпропетровської області, головного
спеціаліста відділу екології Нікопольської міської ради, члена
Руху (Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку
під N 142;
Грязнову Оксану Василівну, 1972 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, експерта Українського фонду підтримки реформ,
члена Партії "Реформи і порядок", включену до виборчого списку під
N 143;
Костенка Володимира Івановича, 1956 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в м. Богодухів Харківської області,
голову Харківської обласної організації Руху (Українського
Народного Руху), члена Руху (Українського Народного Руху),
включеного до виборчого списку під N 144;
Шовкового Івана Миколайовича, 1952 року народження, освіта
вища, проживає в м. Івано-Франківську, начальника Головного
управління праці та соціального захисту Івано-Франківської
обласної державної адміністрації, члена Народного Руху України,
включеного до виборчого списку під N 145;
Синютку Олега Михайловича, 1970 року народження, освіта вища,
проживає в м. Івано-Франківську, голову правління ЗАТ
"Прайд-інвест", члена Партії "Реформи і порядок", включеного до
виборчого списку під N 146;
Дикого Мирона Петровича, 1945 року народження, освіта
середня, проживає в м. Збараж Тернопільської області, начальника
відділу статистики Збаразької районної державної адміністрації
Тернопільської області, члена Народного Руху України, включеного
до виборчого списку під N 147;
Правденка Вадима Сергійовича, 1972 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, директора ТОВ "КАС", члена Молодіжної
партії України, включеного до виборчого списку під N 149;
Свинарчука Олега Володимировича, 1970 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, директора ЗАТ "Укрпромінвест",
безпартійного, включеного до виборчого списку під N 150;
Тернопільського Богдана Йосиповича, 1957 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, старшого консультанта фракції
Українського Народного Руху у Верховній Раді України, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 151;
Яблоня Василя Федоровича, 1947 року народження, освіта вища,
проживає в с. Звиняч Чортківського району Тернопільської області,
начальника відділу Чортківської районної державної адміністрації,
члена Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N
152;
Затірку Віктора Артемовича, 1956 року народження, освіта
вища, проживає в м. Чернівцях, директора ЗАТ "Чернівецька
виробничо-комерційна фірма "Оріон", члена Партії "Реформи і
порядок", включеного до виборчого списку під N 153;
Борейчука Володимира Івановича, 1951 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, голову секретаріату Конгресу
Українських Націоналістів, члена Конгресу Українських
Націоналістів, включеного до виборчого списку під N 154;
Кононенка Ігоря Віталійовича, 1965 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, першого віце-президента ЗАТ
"Укрпромінвест", безпартійного, включеного до виборчого списку під
N 155;

Мартинюка Олександра Івановича, 1974 року народження, освіта
вища, проживає в м. Луцьку, директора ПФ АСА "Соціум XXI", члена
Партії "Реформи і порядок", включеного до виборчого списку під
N 157;
Розенка Павла Валерійовича, 1970 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, помічника-консультанта народного
депутата України, члена Руху (Українського Народного Руху),
включеного до виборчого списку під N 158;
Ревенка Анатолія Дмитровича, 1952 року народження, освіта
вища, проживає в м. Кіровограді, голову Кіровоградського обласного
територіального відділення Антимонопольного комітету України,
члена Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N
159;
Зайцева Сергія Івановича, 1964 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, начальника відділу ДП
"Укрпромінвест-кондитер", безпартійного, включеного до виборчого
списку під N 160;
Лаврика Володимира Борисовича, 1952 року народження, освіта
вища, проживає в м. Сумах, голову постійної депутатської комісії з
питань законності, місцевого самоврядування, депутатської
діяльності та етики Сумської міської ради, включеного до виборчого
списку під N 161;
Герасимчука Анатолія Андрійовича, 1958 року народження,
освіта середня спеціальна, проживає в м. Маріуполь Донецької
області, пенсіонера, члена Руху (Українського Народного Руху),
включеного до виборчого списку під N 162;

Фомушкіна Олега Вікторовича, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в м. Сімферополі, пенсіонера, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 164;
Кононко Лідію Марківну, 1948 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, провідного соціолога Інституту соціології
Національної академії наук України, члена Республіканської
Християнської партії, включену до виборчого списку під N 165;
Федорейка Валерія Степановича, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в м. Тернополі, докторанта Тернопільського
державного педагогічного університету, члена Ліберальної партії
України, включеного до виборчого списку під N 166;
Петрука-Попика Георгія Михайловича, 1932 року народження,
освіта вища, проживає в м. Тернополі, помічника-консультанта
народного депутата України, члена Народного Руху України,
включеного до виборчого списку під N 167;
Дригинича Романа Володимировича, 1977 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в м. Запоріжжі, помічника-консультанта
народного депутата України, члена Руху (Українського Народного
Руху), включеного до виборчого списку під N 168;
Чайчук Наталію Олександрівну, 1951 року народження, освіта
вища, проживає в м. Одесі, комерційного директора МПП "САС", члена
Партії "Реформи і порядок", включену до виборчого списку під
N 169;
Белецького Георгія Сигизмундовича, 1946 року народження,
освіта вища, проживає в м. Донецьку, помічника-консультанта
народного депутата України, члена Народного Руху України,
включеного до виборчого списку під N 171;
Репала Валерія Михайловича, 1950 року народження, освіта
вища, проживає в м. Кіровограді, директора Кіровоградської
обласної дирекції НАСК "Оранта", члена Руху (Українського
Народного Руху), включеного до виборчого списку під N 172;
Пономаренка Анатолія Миколайовича, 1957 року народження,
освіта вища, проживає в м. Маріуполь Донецької області, заступника
директора громадської організації "Фонд муніципальних реформ
"Магдебурзьке право", члена Партії "Реформи і порядок", включеного
до виборчого списку під N 173;
Сірківа Михайла Миколайовича, 1955 року народження, освіта
вища, проживає в м. Львові, головного редактора газети "За вільну
Україну", члена Конгресу Українських Націоналістів, включеного до
виборчого списку під N 174;
Сохацького Федора Миколайовича, 1956 року народження, освіта
вища, проживає в м. Вінниці, заступника начальника управління
освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, члена
Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N 175;
Московську Наталію Олександрівну, 1946 року народження,
освіта вища, проживає в м. Запоріжжі, приватного адвоката, члена
Ліберальної партії України, включену до виборчого списку під
N 176;
Сьомкіна Володимира Вікторовича, 1951 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, начальника управління справами
Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації
України, включеного до виборчого списку під N 178;
Вуйка Богдана Івановича, 1955 року народження, освіта вища,
проживає в м. Севастополі, приватного підприємця, члена Руху
(Українського Народного Руху), включеного до виборчого списку під
N 179;
Стецька Сергія Адамовича, 1961 року народження, освіта вища,
проживає в м. Старокостянтинів Хмельницької області, тимчасово не
працює, члена Партії "Реформи і порядок", включеного до виборчого
списку під N 180;
Волощенка Олександра Володимировича, 1951 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, заступника начальника Головного
управління майна Київської міської державної адміністрації, члена
Народного Руху України, включеного до виборчого списку під N 181;
Ткача Володимира Михайловича, 1971 року народження, освіта
вища, проживає в м. Тернополі, аспіранта Тернопільської академії
народного господарства, члена Конгресу Українських Націоналістів,
включеного до виборчого списку під N 184;
Юхненка Олександра Вікторовича, 1973 року народження, освіта
незакінчена вища, проживає в м. Херсоні, генерального директора
ТОВ "Херсонська енергетична компанія", члена Руху (Українського
Народного Руху), включеного до виборчого списку під N 185;
Сенюка Юрія Володимировича, 1948 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, президента ЗАТ "Промислово-фінансова
компанія "ІТМ", члена Ліберальної партії України, включеного до
виборчого списку під N 186;
Ясенчука Юрія Васильовича, 1955 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, заступника керівника Апарату Верховної Ради
України, члена Народного Руху України, включеного до виборчого
списку під N 187;
Балака Григорія Петровича, 1950 року народження, освіта вища,
проживає в м. Одесі, голову ТОВ "Колос лтд", члена Ліберальної
партії України, включеного до виборчого списку під N 188;
Говоркову Тетяну Іванівну, 1959 року народження, освіта вища,
проживає в с. Новодмитрівка Золотоніського району Черкаської
області, заступника директора з навчально-виховної роботи
Новодмитрівської загальноосвітньої середньої школи Черкаської
області, члена Руху (Українського Народного Руху), включену до
виборчого списку під N 189;
Ткачика Богдана Івановича, 1951 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в м. Тернополі, художника
Тернопільської організації Національної спілки художників України,
члена Народного Руху України, включеного до виборчого списку під
N 190;
Панченка Івана Федоровича, 1946 року народження, освіта вища,
проживає в м. Чернігові, помічника-консультанта народного депутата
України, члена Руху (Українського Народного Руху), включеного до
виборчого списку під N 191;
Дорошенка Геннадія Володимировича, 1962 року народження,
освіта вища, проживає в м. Сумах, президента АТ "Демпург", члена
Ліберальної партії України, включеного до виборчого списку під
N 192;
Гомоляку Олександра Івановича, 1960 року народження, освіта
вища, голова сільськогосподарського науково-виробничого
кооперативу "Крути", члена Руху (Українського Народного Руху),
включеного до виборчого списку під N 193;
Барієва Ескендера Енверовича, 1974 року народження, освіта
вища, проживає в с. Молодіжне Сімферопольського району Автономної
Республіки Крим, тимчасово не працює, безпартійного, включеного до
виборчого списку під N 194. ( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановами
Центрвиборчкому N 336 ( v0336359-02 ) від 15.02.2002, N 502
( v0502359-02 ) від 14.03.2002, N 924 ( v0924359-02 ) від
08.05.2002, N 60 ( v0060359-05 ) від 18.03.2005 )
2. Видати представнику виборчого блоку політичних партій
"Віктора Ющенка "Наша Україна" у Центральній виборчій комісії
копію цієї постанови разом із посвідченнями кандидатів у народні
депутати України, зазначених у пункті 1 постанови.
3. Цю постанову оприлюднити в газетах "Голос України" та
"Урядовий кур'єр".

Голова Центральної виборчої комісії М.РЯБЕЦЬ

Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry