Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про призначення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 183 (Херсонська область)

Про призначення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 183 (Херсонська область)

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 травня 2016 року № 121

Про призначення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 183 (Херсонська область)

У зв’язку з достроковим припиненням на підставах і в порядку, передбачених статтею 81 Конституції України та статтею 4 Закону України "Про статус народного депутата України", повноважень народного депутата України Гордєєва Андрія Анатолійовича, обраного в одномандатному виборчому окрузі № 183 (Херсонська область), відповідно до частини п’ятої статті 15, частини шостої статті 16, статті 106 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 3 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Призначити проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 183 (Херсонська область) на неділю, 17 липня 2016 року.

2. Взяти до відома, що виборчий процес проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 183 (Херсонська область) починається з дня, наступного після дня опублікування цієї постанови.

3. Цю постанову опублікувати в загальнодержавних друкованих засобах масової інформації 21 травня 2016 року, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙ

Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry