Цивільний (гражданский) кодекс України

Головна >> Про відзначення 400-річчя гетьманства Петра Сагайдачного в українському козацтві

Про відзначення 400-річчя гетьманства Петра Сагайдачного в українському козацтві

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 400-річчя гетьманства Петра Сагайдачного в українському козацтві

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 22, ст.858)

У лютому 2014 року виповнюється 400 років з часу гетьманства Петра Сагайдачного в українському козацтві.

Враховуючи вагомий особистий внесок гетьмана України Петра Сагайдачного у формування України як потужної та незалежної держави, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2014 році урочисто відзначити на державному рівні 400-річчя гетьманства Петра Сагайдачного в українському козацтві.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 400-річчя гетьманства Петра Сагайдачного в українському козацтві;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 400-річчя гетьманства Петра Сагайдачного в українському козацтві, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів;

прийняти рішення щодо започаткування музею гетьмана України Петра Сагайдачного на території будівлі Гостинного двору, розташованого в місті Києві за адресою: Контрактова площа, 4 поруч із вулицею Петра Сагайдачного.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю, політичній діяльності та бойовій славі видатного полководця і політичного діяча світової величі, гетьмана України Петра Сагайдачного, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 400-річчя гетьманства Петра Сагайдачного в українському козацтві.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" випустити поштову марку, присвячену 400-річчю гетьманства Петра Сагайдачного в українському козацтві.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
19 листопада 2013 року
№ 701-VII


Сайт "Цивільний кодекс України" — громадський проект Компанії Wizardry © Copyright © 2021 . Sitemap
Создание сайта - Wizardry